System WHY w Top 20 najbardziej innowacyjnych produktów

System WHY, produkowany przez  firmą ES-SYSTEM, został wyróżniony przez Luxreview i znalazł się wśród 20 najbardziej innowacyjnych produktów na targach Light + Building 2018.  

– Nasz nowy system WHY został wyróżniony za innowacyjność jako jeden z 20 najbardziej nowatorskich produktów spośród 2600 firm zaprezentowanych na targach Light + Building. System WHY jest przykładem kierunku rozwoju, jaki sobie założyliśmy w zakresie łączenia designu i technologii. Jest również zwiastunem rozwiązań, jakich nasi klienci mogą spodziewać się w przyszłości od firmy ES-SYSTEM – Waldemar Pilch, Wiceprezes Zarządu ds. rozwoju biznesu, ES-SYSTEM S.A.

Luxreview to najbardziej prestiżowy i najchętniej czytany ranking innowacji oświetleniowych na świecie. Jego redaktorzy tak opisali nasz system WHY „Polski producent ES-SYSTEM zaprezentował te pięknie zaprojektowane oprawy zwieszane z opalowymi dyfuzorami z PMMA i efektownym oświetleniem bocznym. System dostępny jest ze sterowaniem Bluetooth Low Energy oparte na technologiach DALI i Casambi”.

ES – SYSTEM S.A. w Krakowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017, X edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2017 i X edycji Konkursu Efektywna Firma 2017 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.