AsstrA usprawni Twój biznes

AsstrA-Associated Traffic AG to ambity dostawca usług transportowo-logistycznych. Klienci wybierają grupę firm nie tylko ze względu na wysoki poziom serwisu, ale również z uwagi na stały rozwój oraz innowacyjne rozwiązania.

Na rynku pojawia się coraz więcej dostawców usług logistyczno-transportowych, jednakże niewielu z nich oferuje pełny zakres serwisu pod względem wykorzystywanych środków  transportu i obsługiwanych branż. AsstrA charakteryzuje się kompleksowością usług, oferując wszystkie rodzaje transportu. Co więcej, poza usługami logistycznymi, firma proponuje również rozwiązania w zakresie obsługi celnej, handlowej, magazynowania, konsultingu, ubezpieczenia czy logistyki projektowej. Od ponad dwudziestu lat grupa kapitałowa inwestuje w stabilną ekspansję oraz doskonalenie jakości oferowanych rozwiązań.

 

Na początku bieżącego roku AsstrA otworzyła nowe biuro w Rumunii. Pojawili się także agenci w Austrii i Hiszpanii. Aktualnie przedstawicielstwa grupy znajdują się w 18 krajach WNP, Europy i Azji, dzięki czemu specjaliści firmy mogą być blisko swoich klientów. Co więcej, oprócz rozwoju geograficznego, AsstrA aktywnie powiększa również zespół personelu. Obecnie w grupie firm pracuje ponad 900 wysokokwalifikowanych ekspertów.

Grupa AsstrA stale doskonali oferowane rozwiązania, a także nieustannie opracowuje wiele nowych metod, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Grupa ustawicznie rozwija szlaki handlowe bez względu na daleką lokalizację miejsca docelowego. Dmitry Lagun, CEO AsstrA, podkreśla: „Nie ważne, jak daleko ma zostać dostarczony ładunek. Przetransportujemy go do wskazanego punktu w wyznaczonym czasie”.

Dmitry Lagun, CEO AsstrA

AsstrA-Associated Traffic AG na bieżąco śledzi wszystkie aktualności na temat nowoczesnych technologii informatycznych. Innowacyjność oraz niezawodność specjalistów pozwala oferować efektywne rozwiązania, co potwierdzają sami klienci: „Eksperci AsstrA pozostają w ciągłym kontakcie. Nie ma zadania, którego by nie rozwiązali”.

Poza postępem w technice AsstrA zrobiła również krok do przodu w zakresie ubezpieczenia. Od stycznia 2018 roku kwestie dotyczące ubezpieczenia odpowiedzialności AsstrA są rozwiązywane przy współpracy ze światowym liderem branży ubezpieczeniowej – firmą Zürich Versicherungs-Gesellschaft AG. Odpowiedzialność AsstrA została ubezpieczona na kwotę 3 mln euro, co trzykrotnie przewyższa poprzednią sumę. Dzięki nowej polisie AsstrA ma szansę na znaczące rozszerzenie działalności przez zwiększenie skali transportów oraz współpracę ze światowymi markami.

Grupa AsstrA oprócz pracy nad kreatywnym rozwojem korporacji wiele uwagi poświęca również kwestiom ochrony środowiska. Wyrazem dbałości AsstrA o gospodarkę naturalną jest nie tylko prowadzenie działalności zgodnie z wymogami ekologicznymi, ale również budowanie świadomości ekologicznej w biurach.

Asstra Polska Sp. z o.o.  w Warszawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017 i X edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2017  na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.