Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek to jeden z liderów produkcji wędlin i dystrybucji mięsa z regionu śląskiego

Wyroby Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Hańderek są znakomite. Były wielokrotnie nagrodzone, między innymi godłem „TOP PRODUKT” czy „Najlepszy Produkt – wybór konsumentów 2018 Brązowy Medal.” Są dostępne w wybranych sklepach detalicznych i hurtowniach niemal w całej Polsce.

Firma dysponuje również siecią wyjątkowych sklepów firmowych, w których klienci oprócz atrakcyjnej oferty wędlin i mięs mogą również zaopatrzyć się w świeże pieczywo, wyroby garmażeryjne i przyprawy.

W obecnej formie firma obecna jest na rynku wędliniarskim już od 1992 roku. Jednak tradycje rodzinne związane z produkcją wędlin są o wiele dłuższe, sięgają początków poprzedniego stulecia. Wyroby producenta wyróżniają się znakomitym smakiem, osiąganym dzięki kultywowaniu metod opartych na tradycyjnym wyrobie i rygorystycznie wyselekcjonowanym dostawcom wysokojakościowego mięsa.

ZPM Hańderek otrzymał wiele nagród za swą działalność, w tym latach 2011 i 2014 wyróżniony został tytułem GAZELA BIZNES, a w roku 2017 otrzymał tytuł Gepard Biznesu, Brylant Polskiej Gospodarki i Wielki Modernizator Polski.

Produkty ZPM Hańderek nagrodzone tytułem Top Produkt:

Szynka Spod Powału

Schab Tradycyjny

Szynka Polska

Produkt ZPM Hańderek nagrodzony tytułem Najlepszy Produkt – wybór konsumentów 2018. Brązowy Medal.

Kiełbasa Wiejska Tradycyjna

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek S.J. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017, X edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2017 i VIII edycji Konkursu Wielki Modernizator Polski 2017 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.