Prestiżowe wyróżnienie dla Kancelarii Prawno-Podatkowej Boolska.Pl Sp. z o.o. w Warszawie tytułem Gepard Biznesu 2018

Kancelaria Prawno-Podatkowa Boolska.Pl Sp. z o.o. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2018 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Kancelaria Prawno-Podatkowa Boolska.Pl Sp. z o.o. rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2015-2016 wyniosła w jej przypadku 312,2 proc. To przyniosło jej tytuły Gepard Biznesu 2018.

BOOLSKA.PL – to zespół kompetentnych i doświadczonych osób. To co ją wyróżnia na tle innych biur to kobiece podejście do Klienta. Nie bez powodu KOBIECA STRONA RACHUNKOWOŚCI  jest hasłem, które od początku działalności przyświeca kancelarii BOOLSKA.PL.

Oprócz fachowej wiedzy, doświadczenia i różowych wnętrz, firma może zaproponować dwie lokalizacje: Warszawa-Wilanów oraz Słupno koło Marek.

Głównym obszarem działania firmy jest obsługa podmiotów prowadzących księgi handlowe, czyli „pełną księgowość”, ze szczególnym uwzględnieniem spółek z o.o.

Zapewnia także obsługę księgową podmiotom w dowolnej formie prawnej, od jednoosobowych działalności gospodarczych, po spółki akcyjne, w tym również podmiotom zagranicznym.

Dzisiaj księgowość nabrała nowego znaczenia, to nie tylko cyferki, faktury, zapisy, to cała analityka, doradztwo… to nieustanne szkolenia oraz czytanie, bo przepisy zmieniają się w zawrotnym tempie.. dzisiaj nie wystarczy być “tylko” księgową, trzeba wyjść poza schematy, tylko wtedy można odnieść w pełni sukces. Tak jak prezes, kancelarii pani Marzena Bulska, można by rzec urodzona księgowa, liczby pasjonowały ją od małego, dlatego skomplikowane sprawy, audyty to dla niej nic trudnego. Dwukrotnie wyróżniona tytułem kobiety sukcesu, biznesu podczas III i IV edycji Gali “Sukces jest kobietą”.

„Dołącz do grona naszych, zadowolonych klientów i bądź spokojny o swoją firmę. W biznesie nie zawsze jest różowo. U nas jest różowo codziennie!”, zachęca Marzena Bulska.

Więcej o firmie pod adresem:   http://www.boolska.pl/

——

Instytut Europejskiego Biznesu 12 grudnia 2005 r. w Warszawie, zajmuje się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw oraz eksportu.

Wydaje dzienniki internetowe EuropejskaFirma.pl, PolskieBrylanty.pl i GepardyBiznesu.pl. Organizuje Kongresy Nowoczesnej Gospodarki.

W ciągu 13 lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opiera głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne. Badania eksportu IEB prowadzi według informacji pozyskanych z Urzędów Celnych.

IEB organizuje Konkurs Gepardy Biznesu od 2006 r. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc.,  IEB przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS Instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów jest wyższy niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych IEB liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Od 2013 r. na podstawie danych z Urzędów Celnych IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company.  Tytuł Światowa Firm Worldwide Company przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do IEB zgłaszają się firmy z prośbą, by przenalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w konkursach IEB.