Żaneta Ściwiarska zdobyła tytułu Trenerka Najlepsza Dla Zdrowia 2019

23 kwietnia 2019 r. kapituła VII edycji Konkursu Najlepszy Dla Zdrowia 2019 jednogłośnie przyznała Żanecie Ściwiarskiej  tytułu Trenerka Najlepsza Dla Zdrowia 2019.

Żaneta Ściwiarska to trenerka zdrowia i biznesu. Z zamiłowania trener osobisty, instruktor fitness i dietetyk. Z wykształcenia mgr zarządzania i marketingu. Specjalizuje się w przywracaniu sprawności i modelowaniu sylwetki. Jej pasją jest taniec i muzyka, dlatego często wplata go w swoje eventy i szkolenia.

Ze światem fitnessu związana od 23 lat. Zaczynała jako instruktor fitness. Po 5 latach została zauważona przez Aerofit Elżbieta Charbicka, gdzie została Prezenterem Fitness i szkoleniowcem. Przez 15 lat prowadziła fitness klub, gdzie była właścicielem i trenerem.

3 lata temu w wyniku ciężkich przejść ze zdrowiem zmieniła kierunek swojej drogi. Zamknęła fitness klub i postawiła na rozwój osobisty. Zaczęła współpracę z Forever Living Products. Doskonale sprawdziła się w relacjach międzyludzkich. Szybko doszła do pozycji lidera. Praca w marketingu bezpośrednim wpłynęła na stworzenie autorskich szkoleń i wykładów. Wraz z firmą Forever stworzyła ogólnopolskie Wyzwanie ForeverFIT2019, które odniosło międzynarodowy sukces. Jako Ambasador FIT Forever jest twarzą programów i produktów skierowanych do poprawy wyglądu i samopoczucia.

Jest kreatorką i działaczką, dla której ludzie mają bardzo duże znaczenie. Dlatego stworzyła Forlife Business Academy, firmę szkoleniową, w której człowiek jest na pierwszym miejscu, a ludzie odkrywają swoje możliwości i poznają sekrety długowieczności.

Żaneta Ściwiarska pokazuje i uczy, jak łączyć dwa obszary: zdrowie i biznes. W swoim przekazie łączy wiedzę z praktyką oraz działaniem.

Jej misją jest pomaganie ludziom w zmianie ich jakości życia. Zarówno w obszarze pracy nad ciałem jak i umysłem. Kreuje nowy trend w Polsce.

Skład kapituły VII edycji Konkursu Najlepszy Dla Zdrowia 2019  jest następujący  (w kolejności alfabetycznej):

1. Mgr Elżbieta Krajewska, dyrektorka Instytut HoliVita (http://holivita.eu/), wiceprezes ULAN Sp. z o.o.

2. Mgr Jerzy Krajewski, dyrektor Instytutu Europejskiego Biznesu (ieb.edu.pl),  prezes ULAN Sp. z o.o, wiceprezes Kongregacji Przemysłowo-Handlowej Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej.

3. Doktor nauk medycznych Danuta Myłek, przewodnicząca kapituły, alergolog, autorka dwóch książek: „Oswoić alergie” oraz „Od lekarza do kucharza”, http://www.danutamylek.pl

4. Michał Żabiński, dyrektor Klubu Zdrowego Życia (klubzdrowegozycia.net.pl)

Statuetka Konkursu Najlepszy Dla Zdrowia